Fotografie

 

De Inktpot

De passie voor fotografie is ontstaan door mijn kijk op de wereld.

Door het ultieme genieten van de prachtige natuur in zijn puurheid. Verschijnselen zoals lente, zomer, herfst en winter en wat dit doet met de schoonheid van de natuur en zijn beesten. In alles wat je in de natuur kunt waarnemen zit ook een gedeelte kunst verborgen.

Door het zich willen verdiepen in mensen die klein stukje van zichzelf bloot geven op beeld wat men normaalgesproken niet altijd naar voren ziet komen. Gezichten en ogen spreken het meest in een ontspannen sfeer. In combinatie met de natuur levert dit dan ook de mooiste beelden op.

Door de natuur te combineren met het abstracte van gebouwen is het mogelijk een andere dimensie te creëren. In vrijwel alles wat je kunt zien valt kunst te ontdekken en deze waarnemingen probeer ik te vereeuwigen.

 

  • trouwreportage@deinktpot.com

    Trouwreportage

  • familiefoto's@deinktpot.com

    Gezins(uitbreiding)

  • portretfotografie@deinktpot.com

    Portretfotografie

  • uitvaartfotografie@deinktpot.com

    Uitvaartreportage

  • evenementen@deinktpot.com

    Evenementen

  • natuur@deinktpot.com

    Natuur en dieren fotoreportage

  • bedrijfsfotografie@deinktpot.com

    Bedrijfsfotografie

  • tentoonstellingen@deinktpot.com

    Tentoonstellingen

  • @deinktpot.com

    Diverse fotografie